ویندوز ,دانلود ,پرینتر ,استفاده ,درایورهای ,ویزارد ,درایورهای ویندوز ,استفاده کنید ,برنامه hp print ,scan doctor ,نهایی ویندوز ,نسخه نهایی ویندوز ,دانل

دانلود درایورهای پرینتر HP برای ویندوز ۸

بعد از اینکه مایکروسافت نسخه RTM ویندوز ۸ را منتشر کرد بسیاری از کاربران ویندوز ۷ به ویندوز ۸ آپگرید کردند. مطمئنا حالا هم که نسخه نهایی ویندوز ۸ منتشر شده است هر روز به تعداد کاربرانی که از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ سوئیچ می کنند افزایش پیدا خواهد کرد. بیشتر ما در محل کار یا منزل از پرینترهای HP استفاده می کنیم و حتما افرادی که تازه به کاربران ویندوز ۸ اضافه شده اند با این مشکل مواجه شده اند که پرینتر آنها به دلیل نبودن درایور مناسب در ویندوز ۸ قابل استفاده نیست.

اما با منتشر شدن نسخه نهایی ویندوز ۸، شرکت HP نیز درایورهای ویندوز ۸ را منتشر کرده است که شما می توانید با نصب آنها از پرینتر خود در ویندوز ۸ نیز بدون مشکلی استفاده کنید.

دانلود درایورهای پرینتر HP برای ویندوز 8

با استفاده از ویزارد HP Printer Install Wizard for Windows درایورهای پرینتر HP به صورت خودکار بر روی کامپیوتر دانلود و نصب خواهند شد. تنها کاری که شما باید بکنید این است که پرینتر را به کامپیوتر متصل کرده و آن را روشن کنید. سپس از طریق ویزارد درایورهای ضروری نصب خواهند شد.

اگر هنگام نصب این درایورها در ویندوز ۸ با پیغام خطایی مواجه شدید پیشنهاد می کنیم از برنامه HP Print and Scan Doctor برای شناسایی و رفع مشکل استفاده کنید. لینک دانلود این برنامه در انتهای مطلب قرار داده شده است.

دانلود درایورهای پرینتر HP برای ویندوز 8

توجه داشته باشید که این درایورها قابل نصب بر روی ویندوز RT نیستند و اگر شما به دنبال درایورهای ویندوز RT هستید باید به سایت HP مراجعه کرده و جستجو کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر ویزارد نصب درایور و برنامه HP Print and Scan Doctor را به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۶.۸۷ مگابایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

 

منبع اصلی مطلب : فروشگاه امیررایانه آستانه اشرفیه
برچسب ها : ویندوز ,دانلود ,پرینتر ,استفاده ,درایورهای ,ویزارد ,درایورهای ویندوز ,استفاده کنید ,برنامه hp print ,scan doctor ,نهایی ویندوز ,نسخه نهایی ویندوز ,دانل
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پولوم : دانلود درایورهای پرینتر HP برای ویندوز ۸